Kto pięknie rysuje? Wyniki wyzwania #decemberdoodling!

jak rysować wyniki wyzwania zenja blog 1

Muszę się przyznać, że nasze grudniowe wyzwanie rysownicze zaostrzyło mój apetyt! Wasz również? Teraz prawie codziennie zdarzy mi się coś narysować albo dekoracyjnie napisać! Już wiem, co sprawia, że chcę się nauczyć rysować – wyzwanie z Waszym nieocenionym udziałem! Niesamowicie mnie motywowaliście! Na Instagramie pojawiło się 171 postów dotyczących wyzwania! Czyli pojawiało się średnio około 12 zdjęć każdego dnia! Momentami nie nadążałam z dawaniem serduszek! Wiem też, że i Wy nagradzaliście się między sobą serduchami i komentarzami. Wszystko to doprowadziło do tego, że wielu z Was ukończyło wyzwanie z szablonem, wypełnionym po brzegi, pełnym kreatywnych rysunków! Po jakimś czasie otrzymałam na maila Wasze dzieła i miałam nie lada zagwozdkę! Kompletnie nie wiedziałam, kogo konkretnie nagrodzić, dlatego wybrałam 3 osoby, które otrzymają małą nagrodę. A co! Dałam się porwać twórczemu szaleństwu!

Pragnę zwrócić szczególną uwagę na 3 kobiety, w losowej kolejności:

  • Mrs Ostrovia za pomocą różnych technik uzyskała spójne i piękne dzieło! Aż chciałabym się znaleźć w tym czarno-żółtym świecie, z jelonkowym albo paprociowym tatuażem na plecach! 🙂
  • Paulina ujęła mnie super flamingiem oraz różnymi technikami, np. użyciem herbaty, którą rozprowadzała za pomocą pędzelka do eye linera.
  • Agnieszka natomiast wykazała się niesamowitym poczuciem humoru (patrz dzień 1), kolorami, różnymi technikami (np. szminka i cienie do powiek) oraz dużym wsparciem na Instagramie.

jak rysować wyniki wyzwania zenja blog 3

Chciałabym wyróżnić również 10 innych fantastycznych prac! Zobaczcie, jakimi super pomysłami się charakteryzują!

jak rysować wyniki wyzwania zenja blog 2

Dziękuję Wam za tak ogromne zaangażowanie, doping i ciepłe słowa otuchy! Bez tego nie powstałoby tyle ciekawych gryzmołków!

Czy macie jeszcze siły na kolejne wyzwanie w 2016 roku? 🙂


Bardzo mi zależy na Waszej opinii, przemyśleniach. Nawet jeśli nie braliście udziału w wyzwaniu, ale mielibyście ochotę, to poproszę o wypełnienie krótkiej ankiety. Z góry dziękuję!


PS Zakończenie wyzwania świętowałam przy pysznej kawie w kawiarni „Nancy Lee” Pawła (Kapitana Strzykawy), którego gościłam na blogu 🙂