Lista blogów z linkowym party

Lubicie brać udział w linkowych party? Ja bardzo! Jako niemowlak, stawiający pierwsze kroki w sferze blogerskiej, jest to dla mnie dobra okazja, aby się pokazać oraz poznać inne kreatywne osoby. Zabawa polega na wstawieniu linka do swojego posta na stronie blogera organizującego takowe party. Dodatkowo uwielbiam opcję, kiedy linkowe party jest połączone z wyzwaniem. Chodzi tutaj o to, aby w ramach posta na naszym blogu zinterpretować temat, który wymyśla bloger-organizator, a następnie należy wkleić do takowego wpisu na stronie blogera-organizatora.


INFO: wpis ten był aktualny w momencie jego publikacji, z czasem niektóre blogerki zmieniły zasady swoich linkowych party lub z nich zrezygnowały. Jeśli prowadzisz aktywne linkowe party, to poproszę o kontakt, a dopiszę Cię do listy 🙂 hallo@zenja.pl


Na początku znałam jedną akcję tego typu – na blogu SenMai. I właśnie w nim wzięłam udział na początku przygody blogowej. Lipcowe wyzwanie było jej ostatnim i teraz ster przejęła Bastalena z bloga Owsiankaikawa. Wyzwanie zaczyna się jutro i mam zamiar wziąć w nim udział 🙂

Jeszcze raz zachęcam do wzięcia udziału w zabawie linkowej i do poznawania innych blogerów oraz namiętnego komentowania!
nazwa bloga (wystarczy w niego kliknąć, a nastąpi przekierowanie)
kiedy/jak często
ilość linków/wpisów
co piątek
bd
bd
3
Owsiankaikawa (+wyzwanie)
bd
1
raz w miesiącu
bd
raz w miesiącu
bd
prawdopodobnie raz w miesiącu
3
raz w miesiącu
bd
raz w miesiącu
bd
co środę na fanpejdżu
bd
raz na dwa tygodnie w sobotę
2
co środę
1
raz na dwa tygodnie
3
bd
1
bd – brak danych

Jeśli chcesz być na bieżąco zenjowym postami i otrzymywać co pewien czas bonusy, to zapisz się na newsletter 🙂 Po podaniu danych, trzeba sprawdzić maila i kliknąć na link aktywacyjny, aby od razu otrzymać maila z małym bonusem.