Listopadowa organizacja czasu – kalendarze do druku

Listopadowa organizacja czasu zapowiada się całkiem obiecująco i kalendarze do druku jak najbardziej się przydadzą. Zaczynamy z przytupem, czyli od zenjowego wyzwania! Musiałam je przesunąć ze względu na problemy zdrowotne, ale już czas, aby je zacząć! 🙂 Startujemy w poniedziałek, 6.listopada – jeszcze o tym będę wspominać na blogu.

Co u mnie?

Udało mi się ukończyć szablony do ćwiczenia kaligrafii, a dokładniej – brush letteringu! 🙂 Wyszło ich aż 59! Jeśli macie ochotę poćwiczyć pisownię literek, roślin, imion, to zajrzyjcie do sklepiku frannisowego, link tutaj 🙂

I jeszcze coś – zrobiłam kilka live’ów na Instagramie! Ale to nie były gadki-szmatki, tylko pisanie wraz z rysowaniem! I najbardziej podobało mi się to, że wspólnie ćwiczyliśmy. Panowała twórcza atmosfera. Będzie więcej takich spotkań online.

Przechodzę już do kalendarzy, gdyż i ja na nie czekałam, bo planowanie przy wielu obowiązkach to podstawa!

organizacja czasu kalendarze do druku

 

organizacja czasu kalendarze do druku

Instrukcja obsługi

Pobieramy kalendarze poprzez kliknięcie w zdjęcie i przejście do strony z PDF-em. Zapisujemy pliki na dysku. Następnie drukujemy kalendarze w domu albo w punkcie xero. Uzupełniamy, kolorujemy lub wyklejamy, aby szablony były w naszym stylu 

Możecie też pochwalić się efektem na Instagramie, dodając hashtag #zenjablog

Aby nie przegapić zenjowego wpisu i by otrzymywać od czasu do czasu bonusy, zapraszam do zapisu na newsletter.  Po wypełnieniu boxu poniżej, przyjdzie do Was mail z linkiem, w który trzeba kliknąć, aby aktywować newsletter.