In do pobrania, organizacja czasu on
5 lutego 2018

Lutowa organizacja czasu 2018 – kalendarze do pobrania

kalendarz do pobrania luty 2018

Kalendarze do pobrania sprawdzą się pod kątem wyzwania, które śmiga na Instagramie! Czynnie bierzecie w nim udział, co mnie bardzo cieszy!

Na poziomym kalendarzu zapisuję hasła z wyzwania oraz odhaczam dni, w których wykonałam zadanie. Na razie udało mi się nie opuścić żadnego dnia! 🙂

Na pionowym kalendarzu notuję spotkania i plany.

kalendarz do pobrania luty 2018

Kalendarz roczny

Cały czas służy mi kalendarz roczny, który sobie wydrukowałam w formacie A2 i oprawiłam. Rozpisałam na nim cały rok, wykleiłam naklejkami oraz washi tape. Teraz jestem na bieżąco np. z urodzinami bliskich albo nietypowymi świętami. Kalendarz jeszcze jest dostępny we frannisowym sklepiku.

tutaj link.

kalendarz do pobrania luty 2018

Instrukcja obsługi

Pobieramy kalendarze poprzez kliknięcie w zdjęcie i przejście do strony z PDF-em. Zapisujemy pliki na dysku. Następnie drukujemy kalendarze w domu albo w punkcie xero. Uzupełniamy, kolorujemy lub wyklejamy, aby szablony były w naszym stylu 

Możecie też pochwalić się efektem na Instagramie, dodając hashtag #zenjablog

kalendarz do pobrania luty 2018

kalendarz do pobrania luty 2018

Aby nie przegapić zenjowego wpisu i by otrzymywać co miesiąc informacje o nowych wyzwaniach, warto zapisać się na zenjowy newsletter. Po wypełnieniu boxu poniżej, przyjdzie do Was mail z linkiem, w który trzeba kliknąć, aby aktywować newsletter.

Previous Post Next Post