Lutowa organizacja czasu

Luty się zbliża, dlatego czas się na niego przygotować i zabrać się za organizację czasu! Cieszę się, że przypadł Wam do gustu pomysł z wypisaniem książek do przeczytania. I co, przeczytaliście jakąś? 🙂 Ja kończę jedną nową i dwie wcześniej rozpoczęte.

Jak będę korzystać z kalendarzy?

Przygotowałam dwie darmowe wersje; poziomą oraz pionową. Wykorzystam każdą z nich. Tą poziomą przykleję do drzwi i zaznaczę na niej święta, osobiste uroczystości oraz alternatywne święta, które mogą mnie zainspirować do stworzenia wpisu na bloga.

Wersja pionowa posłuży mi do organizacji czasu blogowego. Zaznaczę terminy wpisów oraz akcje blogowe.

Instrukcja obsługi

Pobieramy kalendarze poprzez kliknięcie w nazwę oraz przejście do strony z PDF-ami i zapisanie ich na dysku. Następnie drukujemy w domu albo idziemy do punktu xero i tam to czynimy. Polecam wersję A3. A potem uzupełniamy i np. kolorujemy, aby kalendarz był w naszym stylu. Dodatkowo możemy się podzielić efektem na Instagramie, używając hashtaga #zenjablog 🙂 Będzie mi bardzo miło 🙂


pobierz kalendarz poziomy             pobierz kalendarz pionowy


lutowa-organizacja-czasu-zenja-blog4

Jeśli macie ochotę na organizację czasu za pomocą tygodniowej listy zadań, to podaję link do szablonu z zeszłego miesiąca. Postępujemy podobnie, jak w przypadku kalendarzy.

Pewnie wielu z Was posiada przepiękne książkowe kalendarze, dlatego zastanawiam się, czy mimo to lubicie, jak ja, mieć taką drukowaną wersję na ścianie albo w clipboardzie?

Zapraszam też do zapisania do newslettera, dzięki czemu będziecie na bieżąco z nowymi wpisami na Zenji. Nie będę spamować 🙂

lutowa-organizacja-czasu-zenja-blog1 lutowa-organizacja-czasu-zenja-blog2