Marcowe 3po3 #18 – inspirujące linki z sieci

Najchętniej zasypałabym serię 3po3 (9 inspirujących linków, które ostatnio znalazłam) doodlingiem i hand letteringiem, które stały się dla mnie chlebem powszednim. Ale spokojnie! Nie samymi gryzmołami człowiek żyje! Na szczęście odwiedzam jeszcze inne miejsca. W tej serii skupię na twórczości w social media oraz podzielę się z Wami 2 blogami spoza tej branży.

Rozwój


1. Biorę udział w wyzwaniu Kary, więc wiedziałam, że jak napisała artykuł o liście zadań, to pewnie coś mądrego. Jest fanką bullet journal, dlatego warto zaglądnąć do jej to-do listy. Podoba mi się nie tylko treść, ale i estetyczny, zachęcający do pracy wygląda.

2. Lubię artykuły związane z planem dnia. Prześledźcie dzień Allyssy. Mam wrażenie, że wygląda cukierkowo. To dobra okazja, aby porównać się z kimś innym i zastanowić, jak wygląda własna codzienność. Cukierkowo czy jak z horroru… 🙂

3. Jeśli zajmujecie się trochę Facebookiem, to warto przeczytać artykuł dot. organicznego zasięgu postów. Dzięki niemu zaczęłam eksperymentować z porami publikacji postów.


Niedawno odkryte konta na Instagramie


1. Rachel nie wrzuca często filmików, ale warto na nie czekać. Jest ilustratorką i tworzy animacje, niby proste, ale kolorowe i nieoczywiste. Przekonajcie się sami 🙂
2. Pewnie lubicie kaktusy, sukulenty i inne pnącza? Natknęłam się na konto, które śledzi innych Instagramowiczów i publikuje ich cudownie inspirujące zdjęcia pięknych roślin.
3. Od razu zakochałam się w mieszkaniu Sammy! Jest jasne, ale z kolorowymi detalami. Takie, jak lubię! Wszystko schludne i pachnące! Ach!

Moda+DIY+ilustracja


1. Kilka dni temu odkryłam niezwykły kanał modowy na Youtubie. Należy do Chriselle. Zaciekawił mnie fajny montaż, ładna typografia, świetnie dobrana muzyka i piękna autorka. Interesuje mnie moda, ale nie w kontekście samych ubrań. U Chriselle moda jest cały czas obecna, lecz świetnie wtapia się w lifestyle.

2. Uważacie, że papier jest sexy? To może czas zrobić sobie przystojnego robota? Również w wersji hipsterskiej albo sumo. Wedle upodobania. Na stronie znajdują się odpowiednie instrukcje w pdf-ie.

3. Na koniec coś związanego z ilustracją, czyli portfolio Olivii. Jestem bardzo ciekawa, ile czasu zajmuje jej wykonanie jednego rysunku. Jej dzieła są szczegółowe i pomysłowe.


Zapisz się do newslettera! 🙂


Jeśli chcesz być na bieżąco z Zenją, to zapisz się do newslettera. Dodatkowo co pewien czas będziesz otrzymywał małe niespodzianki.