Modowy zawrót głowy

Chyba nikogo nie zaskoczę, zdradzając, że moim ulubionym kolorem jest kolor… KOLOROWY! Lubię wszystkie kolory, często w nadmiarze 🙂 Aczkolwiek czerń i biel zajmują również szczególne miejsce w moim sercu. Jak widzicie, nie zmuszam się, aby się jasno określić, czytaj: zaszufladkować. I teraz płynnie przechodzę do ubrań; lubię różnorodność, luz i dowolne łączenie kolorów. Kiedyś byłam ulicznym fotografem. Spokojnie, nie dybałam w każdym zakamarku na ludzi, a już na pewno nikogo nie terroryzowałam zdjęciami, szczególnie wtedy, kiedy ktoś się potknął i upuścił loda 🙂 Jedynie wyłapywałam ciekawie (wg mnie) ubrane osoby, które mogą być inspiracją dla innych. Zaczęłam pełna energii, ale z czasem (głównie zimą) zrobiło mi się smutno, bo niewiele osób było odważnych, jakby ciągle zastanawiali się, co inni sądzą. Poddałam się. Po kilku latach widzę, że się zmieniła nasza polska ulica. Chociaż przyznam, że głównie w niektórych miejscach/dzielnicach. Ale i tak jest to coś! Osobiście jestem piewcą wolności modowej i o ile ubranie nikogo nie obraża, to zachęcam do czucia się dobrze w tym, co na sobie mamy. Z chęcią pochwaliłabym się własnym inwentarzem ubraniowym; niestety nie jestem w pełni (ani w 50%) jeszcze usatysfakcjonowana moją szafą, jak i rozmiarem odzieży 🙂 Wpadłam na pomysł, że zaprezentuję Wam zdjęcia z moich sesji zdjęciowych, aby przedstawić kolor kolorowy. Jedynie na głównym zdjęciu w poście możecie mnie zobaczyć 🙂 Jeśli w opisie pod zdjęciem brak jest stylisty, oznacza to jest to, że ja przejęłam ową rolę.

studio zdjecia kolor!

legenda: stylizacja = styl, makijaż + włosy = mw, modelka = m
1. mw Aneta Jeznach m Daria Wasilewa/EC Management 2. mw Ewelina Walas m Beata Wójcik, 3. styl Katarzyna Klement mw Ewelina Walas m Lea Soley Gawronski 4. m Ewelina Walas w Aneta Jeznach m Weiye Yuan 5. i 6. styl Katarzyna Klement mw Ewelina Walas m Sofia Jachimczyk
plener zdjecia kolor!!
legenda: stylizacja = styl, makijaż + włosy = mw, modelka = m
1. Gosia Jamroży 2. styl + mw + m – Tamara Gonzalez Perea 3. i 4. Gosia Jamroży 5. i 6. styl Agnieszka Łoza mw Aneta Jeznach m Sandra Ka/EC Management 7. styl Marta Kaczmarzyk mw Aneta Jeznach m Julia Gardychowska/Moss Model 8. i 9. Gosia Jamroży 10. styl + mw + m – Tamara Gonzalez Perea

Po naładowaniu się kolorami pragnę Was zapytać, czy lubicie miksować kolory? A może jesteście wierne jakiemuś konkretnemu odcieniowi? I czy lubicie eksperymentować?


Gdyby ktoś jeszcze nie miał dość kolorowych zdjęć, to w moim portfolio może również ukoić wzrok mało kolorowymi sesjami, jak i stricte czarno-białymi. Podaję też na wszelki wypadek link do biednego fejsbunia sesyjnego.