Nowinki z sieci – 3po3 #11

Co za tydzień! Mało że zwiedziłam uroczy i zabytkowy Pułtusk, to jeszcze ile ciekawych miejsc w sieci znalazłam! Czasami głowa boli od przybytku 🙂 W tej edycji królują zdecydowanie reklamy i zdjęcia 🙂 Dla przypomnienia: 3po3 to seria z 9 inspirującymi linkami, które niedawno znalazłam w sieci.

zenja blog pułtusk0003

Reklamy:

1. Reklamy nie zawsze muszą być nudne, zobaczcie tutaj, na jaki pomysł wpadł właściciel Dollar Shave Club i jak go zaprezentował.

2. Chcielibyście jeździć autobusem z internetem, stolikami i jogurtem? W San Francisco jest to możliwe 🙂

3. Dzięki pewnemu przyciskowi już nigdy nie zaznacie sytuacji, że coś się nagle skończyło.

zenja blog pułtusk0001

Gadżety:

1. W poniedziałek opowiedziałam Wam o Bobble, dzisiaj prezentuję kilka rzeczy, które ułatwiłyby mi albo raczej upiększyły życie. Natrafiłam na zagraniczny sklep i zaczęłam w nim buszować, po czym zatraciłam się! Nie przejrzałam go w całości, bo już i tak przesadziłam z ilością gadżetów, które chciałabym mieć. Co powiecie np. na sposób poradzenia sobie z dniem, kiedy nie czujemy się pięknie? Wystarczy nałożyć…

2. Jeśli często korzystamy z otwieracza do butelek, to warto się zaopatrzyć w odpowiednie klapki, aby mieć go pod ręką 🙂

3. Powinnam podać jeszcze jednego linka, jednak nie potrafię wytypować tego najlepszego, dlatego dorzucam więcej 🙂 Marzy mi się taka kanapa, dzięki której wszystko będę miała pod ręką, ale najpierw muszę na nią zaoszczędzić, w czym pomoże niezwykła świnia. Dodatkowo w oszczędnościach przydatne okaże się dozowanie mydła oraz perfekcyjne drylowanie jabłka. Przecież oszczędzanie zaczyna się od małych kroków 🙂 A na większą ilość zleceń będę docierała hulaj-walizką. Brzmi sensownie? 🙂

zenja blog pułtusk0002

Do pooglądania:

1. Przyznam Wam, że jestem przeciwniczką billboardów i mam obawy, że pokazując Wam tutaj kilka z nich, wyślę do Was przekaz, że duże plakaty są ładne. Po prostu doceniam kreatywność i pomysłowość ich twórców i właśnie tym chciałabym się tutaj z Wami podzielić.

2. Szwedzka fotograf Sannah Kvist pokazuje, jak niewiele przedmiotów potrzebujemy do życia. Dało mi to do myślenia, co znalazłoby się na mojej „kupce”.

3. Jakiś czas temu pisałam o Airbnb. Natrafiłam w tym tygodniu na listę oryginalnych miejsc do spania w ramach tego serwisu. Wydaje się wręcz niemożliwe, że ktoś posiada kubikowe mieszkanie albo basen w penthousie, które chce udostępnić. Najbardziej intryguje mnie nocleg w samolocie i na prywatnej wyspie. A Was?

zenja blog pułtusk0004