In do pobrania, organizacja czasu, wyzwanie on
29 grudnia 2017

Noworoczna ogranizacja czasu

Tym razem przychodzę z noworoczną (a po części i roczną) organizacją czasu! 🙂 Kalendarze do druku powinny się przydać, gdyż wiadomo, że styczeń to miesiąc wielkich planów! Wtedy panuje gorąca atmosfera i mam wrażenie, że motywacja z nieba przyfruwa. Oby w lutym dalej była taka energia do działania!

Co u mnie?

Właśnie wstępnie rozplanowałam rok 2018 w kalendarzu rocznym. Trochę się z tym ociągałam, gdyż wydawało mi się, że planowanie zajmie mi wieki. Na szczęście sprawie poszło i miałam dużo frajdy z dobierania odpowiednich washi tape i naklejek 🙂 Kalendarz roczny do druku dalej jest dostępny w sklepiku frannisowym. Polecam druk w formacie A2. Link tutaj.

Psst, jeszcze mnie czeka uzupełnianie tego kalendarza we frannisowej pracowni! 🙂

W grudniu tak byłam zajęta boxem niespodziankowym i frannisową wysyłką prezentów, że nie wystartowałam z wyzwaniem. Ale wydaje mi się, że styczeń to lepsza pora na kreatywne działania. Pewnie i Wy byliście ostro zajęci świętami. Wyzwanie zacznie się w połowie stycznia i potrwa dłuuuugo! 🙂 Ale będzie się można przyłączyć tylko na tydzień, jeśli się nie lubi takich długich akcji.

Instrukcja obsługi

Pobieramy kalendarze poprzez kliknięcie w zdjęcie i przejście do strony z PDF-em. Zapisujemy pliki na dysku. Następnie drukujemy kalendarze w domu albo w punkcie xero. Uzupełniamy, kolorujemy lub wyklejamy, aby szablony były w naszym stylu 

Możecie też pochwalić się efektem na Instagramie, dodając hashtag #zenjablog

Aby nie przegapić zenjowego wpisu i by otrzymywać co miesiąc informacje o nowych wyzwaniach, warto zapisać się na zenjowy newsletter. Po wypełnieniu boxu poniżej, przyjdzie do Was mail z linkiem, w który trzeba kliknąć, aby aktywować newsletter.

Previous Post Next Post
 • Piękne masz te taśmy washi! Gdzie zazwyczaj się zaopatrujesz? Ściskam xx

  • Miło 🙂 Głównie na Ali, ale też u Owcaprodakszyn 🙂

 • Nie mogę się doczekać Twojego wyzwania! ♥

 • Marta

  Dziękuję za rozpiskę stycznia, już wisi u mnie w domu <3

  • Super! Cieszę się 🙂

 • A jakie to będzie wyzwanie? 🙂

  • Letteringowo-doodlingowe 🙂

 • Mondro

  No niezły pomysł 🙂 wszędzie pełno bujo- książek, z milionami stron, z kolorowymi naklejkami, taśmami itd, a tu, proszę, wszystko w jednym, giga wielkim miejscu 😀 podoba mi się jak diabli, ale gdzie ja bym to zawiesiła 😛

  • Bardzo miło! 😀 Ja wieszam na drzwiach, gdyż też nie mam miejsca 😛