Organizacja czasu w marcu

Tym razem postawiłam na organizację czasu w postaci własnoręcznie wykonanego kalendarza. Dlatego też linie nie są idealnie proste, tylko lekko koślawe. Potrzebny mi był format A3 i muszę przyznać, że jest on znacznie poręczniejszy. Jak się przyklei taki kalendarz na ścianie albo na drzwiach, to z daleka widać naniesione plany (nie mylić z plamami!).

Kalendarz planuję mieć również w wersji A4, aby na niej notować blogowe plany. Na formacie A3 zapiszę hasła, związane z wyzwaniami, których się podejmę na Instagramie.

Przygotowałam też arkusz z listą zadań na cały tydzień. Być może ułatwi Wam to tygodniowe planowanie. Wiem, że w wielu kalendarzach nie ma wystarczająco dużo miejsca, aby wszystko sobie rozpisać. Formularz też można wykorzystać do planowania posiłków.

organizacja-czasu-kalendarz-marzec-zenja-blog3


Instrukcja obsługi


Pobieramy kalendarz/listę zadań poprzez kliknięcie w zdjęcie oraz przejście do strony z PDF-em. Zapisujemy plik na dysku. Następnie drukujemy w domu albo w punkcie xero. Uzupełniamy, kolorujemy albo wyklejamy, aby kalendarz był w naszym stylu.

lista-zadan-organizacja-czasu-marzec-zenja-blog2kalendarz-szablon-organizacja-czasu-marzec-zenja-blog3


 Uwaga!


Posiadam również wersję kalendarza dostosowaną do wyzwań hand letteringowych, które się odbędą w marcu na Instagramie. Polegają one na interpretacji hasła w postaci odręcznego napisu + wykonaniu zdjęcia i publikacji na Instagramie, używając odpowiedniego hashtaga. Oczywiście nie trzeba codziennie brać udział we wszystkich wyzwaniach. Zachęcam do udziału wraz ze mną! Mi to dało niezłego kopniaka motywującego do pracy nad hand letteringiem oraz kaligrafią.

Jeśli macie ochotę otrzymać taką wersję kalendarza z załączonymi hasłami do wyzwań hand letteringowych, to zapiszcie się proszę na zenjowego newslettera 🙂 Wtedy otrzymacie dostęp do szablonu. Nie obawiajcie się subskrypcji! Nie spamuję – powiadamiam jedynie o nowym wpisie na blogu, a dzisiaj zapoczątkowuję przesyłanie specjalnych dodatków 🙂

organizacja-czasu-kalendarz-marzec-zenja-blog2