Podróże – zenjowe wyzwanie

Podróże to kolejna kategoria zenjowego wyzwania w ramach tematyki związanej z człowiekiem. Nawet jeśli ich nie lubicie, to i tak chciałabym Was zachęcić do kreatywności i luźnej interpretacji haseł. W końcu jest to wyzwanie! 🙂 Tym razem sami wymyślamy, co narysujemy lub napiszemy. Postaram się wytłumaczyć każde hasło, aby ułatwić interpretację.


Jeśli zastanawiasz się, o co chodzi z wyzwaniem, to sprawdź proszę wcześniejszego posta z dokładną informacją dotyczącą wyzwania: link tutaj.


Pamiętajmy, aby interpretować tylko podane hasło. I nie dodawajmy zdjęć z naszych hashtagiem wyzwaniowym bez pracy dot. wyzwania. Trzymajmy się zasad.


Lista haseł

Numer 1 to hasło z poniedziałku, 26.03.2018r.

1. Czym lubisz podróżować?

2. Podróż marzeń, którą zrealizuję.

3. Plaża albo góry?

4. Miasto/miejsce, w którym mieszkam.

5. Berlin

6. Paryż

7. Barcelona


Omówienie haseł

1. Rysujemy/piszemy środek lokomocji, którym lubimy podróżować. Np. samolot, rower, samochód, pieszo. Jeśli takiego nie mamy, to wybierzmy coś, czym po prostu się poruszamy, np. autobus, tramwaj.

2. Miejsce, które planujemy odwiedzić i o nim marzymy. Np. Disneyland, itd. 🙂

3. Wybieramy jedną z opcji albo 2 🙂

4. Malujemy/piszemy coś charakterystycznego dla naszego miejsca zamieszkania. Np. w moim przypadku będzie to Pałac Kultury.

5. Coś charakterystycznego dla Berlina.

6. Coś charakterystycznego dla Paryża.

7. Coś charakterystycznego dla Barcelony.


Coś mi się wydaje, że nie będzie łatwo! A jakie są Wasze odczucia?


Aby nie przegapić zenjowego wpisu i by otrzymywać od czasu do czasu bonusy, zapraszam do zapisu na newsletter.  Po wypełnieniu boxu poniżej, przyjdzie do Was mail z linkiem, w który trzeba kliknąć, aby aktywować newsletter.