Sierpniowa organizacja czasu – kalendarze do pobrania

Mam zamiar tak okiełznać organizację czasu w sierpniu, aby częściej być tutaj z Wami! 🙂 Dlatego kalendarze bardzo mi się przydadzą, aby wszystko sobie rozplanować.

Co u mnie?

Pisałam wcześniej o mini kursie dot. brush letteringu. To ogromna sprawa jak dla mnie i zarządziłam zmianę, aby już coś wypuścić, a nie zwlekać i zwlekać. Niebawem dam znać Wam o tym!

W dalszym ciągu można się zapisywać na listę osób oczekujących:


Szaleństwo książkowe u mnie trwa i widzę, że Wy też je podzielacie, więc mam zamiar sprowadzać więcej książek o kaligrafii i rysowaniu, które będą dostępne we frannisowym sklepiku 🙂


Kończy mi się mój bullet journal, który prowadzę w notatniku eksperymentalnym (jeszcze w tej pierwszej wersji!) i myślę o kolejnym, ale w połączeniu z art journalem. Do tego posłuży mi notes w kropki na spirali, również z Frannys (link tutaj).

 

kalendarze do pobrania sierpien 2017 zenja

 

kalendarze do pobrania sierpien 2017 zenja

 

Instrukcja obsługi

Pobieramy kalendarze poprzez kliknięcie w zdjęcie i przejście do strony z PDF-em. Zapisujemy pliki na dysku. Następnie drukujemy kalendarze w domu albo w punkcie xero. Uzupełniamy, kolorujemy lub wyklejamy, aby szablony były w naszym stylu 🙂

Możecie też pochwalić się efektem na Instagramie, dodając hashtag #zenjablog


Aby nie przegapić zenjowego wpisu i by otrzymywać od czasu do czasu bonusy, zapraszam do zapisu na newsletter. 🙂 Po wypełnieniu boxu poniżej, przyjdzie do Was mail z linkiem, w który trzeba kliknąć, aby aktywować newsletter.