In fotografia, grafika on
22 kwietnia 2015

Wallpapers i pompony

Ktoś lubi kilka razy w miesiącu zmieniać tapetę na pulpicie? Ja! Najczęściej na komputerze stacjonarnym, rzadziej na innych urządzeniach (za dużo czasu zajmuje mi wybieranie najlepszej opcji). Uważam, że dobranie odpowiedniego nie tylko motywuje do pracy, a także polepsza wygląd komputera czy telefonu 🙂 Poniżej znajdziecie kilka linków, w które warto kliknąć, aby poodmieniać własne urządzenia.

Zrzut ekranu 2015-04-22 o 12.26.16

1. Blog prowadzony przez Svetlanę, grafika, fotografa i entuzjastkę popkultury. Tutaj znajdziecie głównie tapety z i bez kalendarzy. Duża doza dobrych grafik i fontów.

Zrzut ekranu 2015-04-22 o 13.11.33

Bloga Breanny śledzę cały czas i nie mogę się oprzeć, aby Wam pokazać, jakie dzieła tworzy na pulpit. Layout jej strony zachwyca! Widać, że kładzie nacisk na minimalizm i wzory.

Zrzut ekranu 2015-04-22 o 13.13.37

Jakżeby tutaj nie wspomnieć o Bri, która czasami współpracuje z Brenną przy tworzeniu grafik. Bri Emery jest właścicielką bloga Design Love Fest. Pewnie znacie? Mam słabość do serii „dress your tech”, w której znajdziecie duży wybór grafik, obrazków i napisów na urządzenia. Również w kilku rozmiarach.

Zrzut ekranu 2015-04-22 o 13.17.45

Z ciężkim sercem przyjmuję do wiadomości, że blog Jessici przeszedł na emeryturę. Póki co możecie jeszcze zajrzeć do archiwum i pobrać tapety na komputer i telefon, które stworzyła autorka albo znalazła w sieci.

Zrzut ekranu 2015-04-22 o 13.26.25

Przedstawiam Wam moje najnowsze odkrycie, czyli Klinikę Ilustracji. Na blogu do pobrania dosyć odważne ilustracje, stworzone przez wielu artystów. Jeśli lubicie, żeby na pulpicie dużo się działo, to koniecznie tu zajrzyjcie.

Zrzut ekranu 2015-04-22 o 13.36.11

Na koniec strona, która kiedyś była moim głównym źródłem tapet – Vladstudio. Vladislav jest rosyjskim projektantem graficznym, który przez lata tworzył grafiki cyfrowe. Od roku nie dodał nic nowego, ale ja i tak z sentymentu wchodzę na jego stronę, z nadzieją, że coś nowego ujrzę i pobiorę 🙂 Jeśli nie znacie Vlada, to polecam zarezerwować trochę czasu z kubkiem dobrej kawy czy herbaty, aby pobyć w towarzystwie słoni, żyraf i innych zwierzątek Vlada.


A teraz uwaga: i ja chciałabym się podzielić z Wami tapetą. Po raz pierwszy robiłam pompony, oraz po raz pierwszy planowałam stworzyć tapetę na pulpit, dlatego pomyślałam sobie, że połączę te dwa pierwsze razy, i wyszedł mi pomysł na tapetę z pomponami 🙂 Jest ona w trzech rozmiarach. Zapraszam do pobierania.

tapeta zenja blog kalendarzBiorę udział w wyzwaniu Maknety, polegającym na podzieleniu się tym, co się wydziergało (u mnie są to pompony 🙂 ) i przeczytało. Z racji tej, że głównie przeglądam magazyny, to czytanie książek idzie mi wolniej. Obecnie pastwię się nad „Nie taką dziewczyną” Leny Dunham. Pewnie znacie serial „Girls”, więc wiecie, o co chodzi. Możliwe, że niedługo coś napiszę o książce.

Zdjęcie 14.04.2015, 07 28 57


Pytanie do Was: która z podanych stron przypadła Wam najbardziej do gustu? Polecicie źródła, z których Wy korzystacie?

Previous Post Next Post